Prípadová štúdia

Webdizajn

Richard Kmeť je fitnesstréner. Vo svojom odvetví pôsobí dlhoročne. Je to profesionál, ktorý poskytuje služby v hlavnom meste SR. Je empatický a svojich klientov dokáže motivovať k dosahovaniu výsledkov. Ako zadávateľ, mal záujem na vytvorení konverzného webu, ktorý ponúka potenciál budovania pasívneho príjmu. 

branding a webdizajn
richard kmeť - web

Webdizajn

Tvorba webu a webdizajn prebiehali v štandarde balíka konverzný web. Ide o balík so zameraním na získavanie trafficu zo sociálnych sietí v prospech webu. Monetizácia sa realizuje prostredníctvom predaja online kurzu. Vzhľadom na doplatenie SSL certifikátu, je web tohoto formátu prioritne určený na prenos a správu osobných údajov. Zvolené riešenie zo strany klienta pomáha vyhnúť sa penalizácii vyhľadávačov za absenciu šifrovaného prenosu údajov. V priestore webu boli použité CTA tlačidlá zvyšujúce konverzný pomer. Kontaktný formulár, umiestnenie kontaktných údajov a prepojenie na sociálne siete zabezpečujú dôveryhodnosť webu v očiach návštevníkov. Vhodne zvolený dizajn zvyšuje atraktivitu webu a zabezpečuje návratnosť návštevnosti.

Richard Kmeť webstránky
richard kmeť - branding, webdizajn
richard kmeť cenník
richard kmeť - kontakty

Výsledky

Klient sa dnes radí medzi uznávaných špecialistov vo svojom odbore. V rámci finesscentra patrí k najúspešnejším trénerom, čo sa týka počtu prinesených nových zákazníkov. Vzhľadom na pozitívne výsledky prejavil záujem na prehĺbení budúcej spolupráce s dologo.sk v oblasti online marketingu (so zameraním na predaj e-booku prostredníctvom e-mail marketingu).

Zhrnutie

Ciele stanovené klientom boli dosiahnuté, pričom sa nám podarilo nájsť riešenia zodpovedajúce očakávanej cene. O spokojnosti klienta svedčí nasledovné zhodnotenie spolupráce: „Som nadmieru spokojný s prípravou a aplikáciou webovej stránky presne podľa mojich požiadaviek. Každý jeden detail, ktorý som chcel sa zapracoval nad moje očakávania. Môžem len odporúčať 10/10 :-)“. Na záver vznikol priestor na ďalšiu budúcu spoluprácu, ktorú sme bez váhania prisľúbili.

Informácie o projekte

Radovan Hýbl

Webdizajn

Webdizajn – balík Konverzný web. Doplatok za SSL certifikát a Bezpečnosť webu.