O nás

Odovzdajte sa do rúk profesionálov.

Výsledkom našej práce sú výnimočné digitálne produkty. Neustále pracujeme na veľkých projektoch, ktoré sú odsúdené na úspech. Budú medzi nimi aj tie vaše?

Radovan Hýbl

Vyštudovaný ekonóm do prieniku svojho profesionálneho života sústredil dva svety. Svet čísiel a svet kreatívnej tvorby. Tieto dve zdanlivo nezlúčiteľné entity spojil v jeden vlastný vesmír. V ňom sa snúbi exaktnosť vo vyjadrovaní s kreatívnym duchom. Výsledkom ich prepojenia je formovanie doposiaľ neuchopiteľných vízií budúcnosti. Úvod produktívnej fázy života zasvätil ekonomickým pozíciám, tú druhú, naopak, venoval štúdiu kreatívneho dizajnu. Po prechode do privátnej sféry naplno využíva prieniku oboch protikladných pozícií a snaží sa pre svojich klientov vyťažiť maximum. Aktuálne je zapojený do viacerých internetových projektov.

web

Koordinácia

Radovan Hýbl

Martin Latka

Manažér a marketingový stratég vyštudoval na Fakulte riadenia a informatiky ŽU v Žiline. Tvrdo pracoval na svojom osobnostnom raste, navštevoval odborné prednášky a online kurzy z oblasti marketingu, manažmentu a podnikania. Získané odborné vedomosti si overil praxou a dnes už vedie vlastné prednášky. Pôsobil vo viacerých spoločnostiach v oblasti stavebníctva, gastronómie, športu, zdravotníctva, školstva, online technológií a digitálnych značiek. Pomáha malým, stredným, ale aj veľkým firmám na Slovensku a v zahraničí. Vytvára komplexné stratégie, vedie marketingové kampane a špecializuje sa aj na tvorbu hodnotného obsahu.

marketing

Stratégia

Martin Latka

Nika Kotláriková

Marketing, ktorý považuje za umenie, vyštudovala na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Úspešne sa mu venuje na medzinárodnej úrovni a má záujem v tejto oblasti zotrvať aj naďalej. Skúsenosti naberala už počas štúdia na stážach vo Wiktor Leo Burnett či Effectix. Momentálne zastrešuje viacero pozícií: je externou redaktorkou pre Forbes Slovensko, pôsobí aj ako marketingová špecialistka pre nemeckého klienta s aplikáciou minimalist phone a píše blogové články pre tradingovú aplikáciu tradiny. Okrem toho spolumoderuje udalosti Voices po boku Ivana Ježíka. Za najväčšiu devízu vo svojom živote považuje slobodu a chuť učiť sa novým veciam. Kvalitnejšie vzdelanie jej pomáha vytvárať hodnotnejší obsah pre klientov.

content

Copywriting

Nika Kotláriková

Kristián Katona

Zanietený tvorca videí vyštudoval strednú odbornú školu masmediálnych a informačných štúdií, kde sa venoval mediálnej tvorbe. Aktuálne študuje na VŠMÚ v Bratislave. Venuje sa filmovej tvorbe, točí športové podujatia (zápasy, súťaže), ale aj rozhovory a promo videá. Svoje kreatívne schopnosti a technické zručnosti využíva v prospech svojich klientov, medzi ktorých patrí napríklad RTVS.

content

Video

Kristián Katona

Gabriel Polovka

Tvorbe webov sa venuje už viac ako 14 rokov. Tyká si s WordPressom aj s Wocommerce. Okrem webov sa venuje aj spracovaniu audio komentárov. Je to profesionál, ktorý si stojí za svojou prácou. Veľmi dobre sa orientuje v podnikateľskom prostredí. Ako konateľ vedie vlastnú obchodnú spoločnosť.

web

E-shopy

Gabriel Polovka

Laimon Dologo

Do nášho tímu nastúpil ako stážista v decembri 2022. Aj napriek tomu, že je s nami iba krátko, práce sa nebojí. Má vysokú efektivitu a rýchlo sa učí. Treba po ňom ešte kontrolovať výstupy, ale ide správnym smerom. Už teraz je nenahraditeľným pomocníkom.

ai

Asistencia

Laimon Dologo

hr

Ľudské zdroje

V konkurencii nehľadáme protivníkov, ale učiteľov. Všetky náročné výzvy vnímame ako príležitosti, vďaka ktorým sme lepší, skúsenejší a efektívnejší.

Naša cesta

Ako rozmýšľame?

Našou prioritou je naplniť vaše očakávania, no predovšetkým vám chceme pomôcť tvoriť užitočné hodnoty pre vašich zákazníkov. S dobre nastavenou stratégiou si vás klienti nájdu sami a s radosťou sa budú opätovne vracať. Ak sa chcete dostať do tohto štádia, využite naše služby.

Skúsený tím

Vysoká odbornosť

dologo - kontakty